Lajuu to marka naturalnych i wegańskich kosmetyków z segmentu premium, której współtwórczynią jest Weronika Rosati.  

Sekretem Lajuu są unikalne kompozycje naturalnych składników i aktywnych kompleksów, które poprawiają kondycję skóry oraz sprawiają, że staje się promienna i pełna blasku. Wyróżniającym składnikiem, który stosujemy we wszystkich produktach jest woda kokosowa, która przywraca skórze blask oraz doskonale ją nawadnia. Ponadto biomimetyczne peptydy, ekstrakt z czerwonych alg i drzewa tara, komórki macierzyste z borówki brusznicy, bioferment z bambusa, olej z marakui, czy z pestek śliwki – a to wszystko zamknięte w szklanych opakowaniach.

Marka powstała z myślą o pewnych siebie kobietach, stawiających
na świadomą pielęgnację i kosmetyki wysokiej jakości. Właśnie takie są założycielki marki –
Weronika Rosati i Aneta Stacherek, które połączyły siły i stworzyły produkty mające
wydobywać naturalne piękno.

Weronika Rosati

Polska aktorka na stałe mieszkająca w słonecznej Kalifornii. Absolwentka nowojorskiej Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Wystąpiła w wielu polskich i amerykańskich produkcjach filmowych oraz serialowych. Aktywnie zaangażowana w działalność na rzecz praw kobiet. W wolnym czasie oddaje się wielkiej pasji jaką są piesze wędrówki. Całym światem jest dla niej 3-letnia córeczka Elizabeth.

Dyrektor Kreatywna,
Ambasadorka i Współtwórczyni Marki

Aneta Stacherek

Z biznesem związana od ponad 17 lat. Przez 9 lat prowadziła sieć salonów z bielizną marki Triumph. Stworzyła i rozwija markę kosmetyków naturalnych dla kobiet w ciąży Bellamama. Jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie. Wielka miłośniczka zwierząt, angażująca się w akcje charytatywne i wspierająca fundacje działające na ich rzecz. W wolnej chwili uprawia jogging. Prywatnie mama dwójki dzieci: 7-letniego Alexandra i 4-letniej Julii.

Prezes Zarządu,
Twórczyni Marki