weronika rosati sesja

Inspiracją do stworzenia Lajuu jest Kalifornia – ludzie, styl życia, zapachy, obrazy i doświadczenia.

Kosmetyki Lajuu czerpią z kalifornijskiej natury, klimatu, luksusowego stylu życia i unikatowej energii, której nie doświadczysz w żadnym innym miejscu na świecie. Zakochaj się razem z Lajuu w słonecznej Kalifornii.

Jeśli jesteś kobietą, która uwielbia słońce, czerpie energię życiową z pozytywnych relacji, jest wrażliwa na jakość i detale oraz lubi otaczać się pięknem tego świata, to możesz być pewna, że z Lajuu będzie Ci dobrze.

Nie tęsknij, doświadczaj Kalifornii na swojej skórze. Jeśli znasz i kochasz Kalifornię, to świetnie – od Lajuu dostaniesz jej namiastkę. Jeśli nie wiesz jak pachnie i „smakuje” ten słoneczny region USA, zaproś Lajuu do siebie już dziś. Naprawdę warto, bo zadbałyśmy razem z Weroniką Rosati o każdy szczegół marki, żebyś mogła codziennie doświadczać kalifornijskiego, pasjonującego stylu życia.

Co Lajuu ma w sobie z Kalifornii?

  • Cenną, bogatą w minerały i witaminy wodę kokosową która stanowi bazę wszystkich kosmetyków.
  • Egzotyczne składniki inspirowane bogactwem kalifornijskiej natury.
  • Luksusowe zapachy, dzięki którym poczujesz słoneczny klimat Kalifornii.
  • Niesamowite konsystencje, od których się uzależnisz.
  • Ochronę, nawilżenie, gładkość i piękny koloryt skóry w każdej recepturze.
  • Opakowania, które będą pasować do pięknego otoczenia każdej maksymalistki i estetki.

Pokochaj, doświadczaj, chłoń i dawaj swoje skórze to co najlepsze z Kalifornii.

Kochamy zwierzęta, dbamy o ich dobro dlatego kosmetyki Lajuu nie są testowane na zwierzętach. Ponadto nie używamy do produkcji kosmetyków składników testowanych na zwierzętach,  nie zlecamy innym firmom testów na zwierzętach oraz nie sprzedajemy kosmetyków na rynkach, na których testy są dozwolone.

Nasze produkty są wegańskie, co oznacza, że nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani tych pozyskiwanych w sposób wyrządzający im cierpienie. Natura obdarzyła świat w wiele roślin o dobroczynnym działaniu, które mają doskonały wpływ na nasze zdrowie oraz na skórę.

W kosmetykach Lajuu zastosowaliśmy aktywne składniki pochodzenia roślinnego, które pielęgnują, odżywiają, a także posiadają działanie anti-aging. Woda kokosowa, ekstrakt z borówki brusznicy, bioferment z bambusa, biomimetyczny peptyd, ekstrakt z akmelii, traganka błotniastego, olej z krokosza, koenzym Q10 i witamina E, macerat z opuncji figowej, ekstrakt z drzewa tara i czerwonych alg i wiele innych aktywnych składników z różnych zakątków świata.

Bardzo zależy nam, aby nasza Planeta nie była zanieczyszczana dlatego zdecydowaliśmy, aby wszystkie produkty Lajuu były pakowane w szklane opakowania.

Koszyk
Przewiń do góry