Lajuu to połączenie pasji, radości życia, pozytywnej energii, miłości do ludzi oraz do samej siebie. Marka powstała z myślą o pewnych siebie, świadomych kobietach, które wiedzą czego chcą i nie boją się tego mówić głośno. Właśnie to jest pięknem każdej z nas!

Luksusowe produkty pielęgnacyjne Lajuu mają tylko pomóc w wydobywaniu tego piękna. Marka stworzona przez Weronikę Rosati oraz Anetę Stacherek, to manifest silnych kobiet, które wiedzą czego chcą i które aktywnie działają w kwestii realizowania swoich marzeń.

W pogoni za marzeniami i rozwojem osobistym nie zapominaj o #selfcare.

Zostań z nami i pielęgnuj własne piękno!

Weronika Rosati

Polska aktorka na stałe mieszkająca w słonecznej Kalifornii. Absolwentka nowojorskiej Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Wystąpiła w wielu polskich i amerykańskich produkcjach filmowych oraz serialowych. Aktywnie zaangażowana w działalność na rzecz praw kobiet. W wolnym czasie oddaje się wielkiej pasji jaką są piesze wędrówki. Całym światem jest dla niej 3-letnia córeczka Elizabeth.

Promienna i pełna blasku skóra to coś, o czym marzy każda z nas.

Uwierz, że świat kręci się wokół Ciebie! W końcu centrum wszechświata stanowi Słońce, a Ty masz w sobie ten sam rodzaj blasku! Jesteś dla nas niepowtarzalną inspiracją, a każdy produkt tworzymy z myślą o Tobie.

lajuu sesja 1 weronika rosati
podpis
Dyrektor Kreatywna,
Ambasadorka i Współtwórczyni Marki

Aneta Stacherek

Z biznesem związana od ponad 17 lat. Przez 9 lat prowadziła sieć salonów z bielizną marki Triumph. Stworzyła i rozwija markę kosmetyków naturalnych dla kobiet w ciąży Bellamama. Jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie. Wielka miłośniczka zwierząt, angażująca się w akcje charytatywne i wspierająca fundacje działające na ich rzecz. W wolnej chwili uprawia jogging. Prywatnie mama dwójki dzieci: 7-letniego Alexandra i 4-letniej Julii.

Wykorzystując zainteresowanie naturalną pielęgnacją oraz zdobywaną przez lata wiedzę, połączyłam swoje siły z zespołem, który ma doświadczenie biznesowe oraz z Weroniką Rosati. W ten sposób stworzyliśmy markę Lajuu.

Aneta Stacherek – Prezes Zarządu, Twórczyni Marki
Koszyk
Przewiń do góry